Oslava 100. schůzky v Zombie stylu 28. - 29.9.2013

29.09.2013 20:00

Naše stá schůzka začínala jako každá jiná. Sešli jsme se na skaustkém baráku v krojích, kde už bylo téměř vše připravené, a rádci čekali v krojích. Nejprve jsme zahájili a zábava mohla začít. Začali jsme hrát deskové hry a pokračovali jsme hrou radaři u které jsme se opravdu nasmáli. Poté jsme si pustili film Norman a duchové, který vystřídalo pár dalších her, a začali jsme se učit novou básničku. Následovalo velké překvapení. Přinesli jsme velkou roládu s nápisem Zombie, po které nezůstaly ani drobečky a u toho jsme si vyprávěli o pocitech, které máme při schůzkách ve skautu. Zaměřili jsme se na názory dětí, na náplň schůzek a akcí ve skautu a na co bychom se měli i nadále zaměřit. Potom Bacil odešel a my jsme se stali Zombie. Převlékli jsme se do kostýmů, obvázali si končetiny a postříkali se falešnou krví.  Když se Bacil vrátil, okamžitě jsme toho využili, dovlekli jsme ji na stůl, povalili na stůl, trochu jsme jí potrhali oblečení a pořádně ji pokečupovali, aby si to také pořádně užila. Večer pokračoval hrou, při které jsme měli za úkol sbírat lék na svou nemoc a zároveň se nenechat sníst ostatními Zombie. Následovala diskotéka a obvyklý večerní program s hygienou a večer jsme usínali s množstvím báječných vzpomínek a pocitů z prožitého dne.